Paweł Jagodzik Starszy Instruktor Krav Maga

STOPIEŃ KRAV MAGA: E1 (Expert 1)
WYKSZTAŁCENIE: Brak danych

KURSY I CERTYFIKATY:

- GICGENERAL INSTRUCTOR COURSE (KMG) - Podstawowy, izraelski kurs Krav Maga Global uprawniający do prowadzenia zajęć dla grup cywilnych - młodzieży, dorosłych mężczyzn i kobiet.
- TACTICAL KNIFE FIGHTING INSTRUCTOR - Kurs instruktora taktycznej walki nożem.
- KURS INSTRUKTORA REKREACJI RUCHOWEJ - Państwowy kurs Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu, uprawniający do prowadzenia zajęć rekreacji ruchowej - specjalizacja: samoobrona.
SPARTAN GIRYA INSTRUCTOR - Kurs instruktorski z zakresu treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem odważników KETTLEBELLS / GIRYA. Współczesna metoda treningowa stosowana przez czołowych atletów i zawodników MMA

SZKOLONY PRZEZ:

- Eyal Yanilov - President Krav Maga Global - Master 3 (Expert 8)
- Amnon Darsa - President Krav Maga Core International
- Tommy Blom - Członek Global Team KMG, instruktor StrongFirst - Expert 5
- Jacek Walczak - Członek Global International Team KMG / Szef Wyszkolenia w Polsce - Expert 3

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Treningi Krav Maga rozpoczął w roku 2004
Założyciel Organizacji NA MAXA
- Prowadził szkolenia z zakresu walki wręcz dla 1 Pułku Specjalnego Komandosów w Lublińcu
- Ratownik wodny
- Język angielski : biegle w mowie i piśmie

PRYWATNIE O SOBIE:

"Zastanawiam się;)"

 

Masz pytanie? Napisz do mnie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Papa sp. z o. o. zsiedzibą przy ul. Wojska Polskiego 6, 42-600 Tarnowskie Góry. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania uniemożliwia skontaktowanie się z Panią/Panem przez Papa sp. z o. o. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia kontaktu i odpowiedzi na przesłane powyżej pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres roku od wysłania zapytania.